Lékárna pohoda.cz

Nutrilon Advanced 4 800g

Nutrilon Advanced 4 800g

 %

 -14

Akční cena:

429,00 

Výrobce:

NUTRICIA

Kat. číslo:

4653763

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Počet kusů:

  

Upozornění:

13KS S EXPIRACÍ 12/2023 DALŠÍ KUSY ZA 462KČ
Expirace 03/2024

Informace o zboží

Miminko roste jako z vody a k tomu potřebuje správnou výživu.
Pokračovací mléko Nutrilon mu zajistí prospěšné látky a vitamíny C a D pro správnou funkci imunity a zdravý vývoj.

Ačkoliv se zdají být velcí, jejich imunita se každým dnem vyvíjí. Právě v batolecím věku čeká imunitu vašeho děťátka mnoho nástrah.
Batolecí mléko Nutrilon Advanced 4 s unikátní směsí oligosacharidů má speciálně vyvinutou recepturu pro podporu imunitního systému a normálního vývoje* vašeho miminka. Jedinečná receptura je inspirovaná výzkumem výživy v raném věku. Pečlivě vybrané ingredience jsou přizpůsobené výživovým potřebám malých dětí.
Bez palmového oleje.

Batolecí mléko je vhodné pro malé děti od ukončeného 24. měsíce.

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí

Návod na přípravu:

1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Uzavřete hrneček a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Doporučené dávkování:

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra.
Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

Složení:

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý , citronan sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol , chlorid hořečnatý , L-askorban sodný, síran zinečnatý , antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-?-tokoferyl acetát, mléčné aroma, nikotinamid , riboflavin , retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion , D-biotin , kyanokobalamin .

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Upozornění:

Batolecí mléko má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.
Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.
Pro zdraví batolete je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití batolecí výživy uvedený na obale.
Způsob použití a další info na obalech. Potravina pro zvláštní výživu. Mléčná výživa pro malé děti v prášku.

Nutrilon Advanced 4 800g

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

13KS S EXPIRACÍ 12/2023 DALŠÍ KUSY ZA 462KČ
Expirace 03/2024


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů