Lékárna pohoda.cz

BEBA Optipro 2 pokračovací kojenecké mléko 500g

BEBA Optipro 2 pokračovací kojenecké mléko 500g

Cena:

253,00 

Výrobce:

NESTLE

Kat. číslo:

4775673

Dostupnost:

skladem

Doplňující informace:

Doplněk stravy.

Počet kusů:

  

Upozornění:

Poslední kusy s expirací 06/2024

Informace o zboží

BEBA OPTIPRO® je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených miminek.
Receptura je obohacena o nezbytné vitamíny a minerální látky jako železo, vápník a vitamín D pro správné základy1 do života a navíc obsahuje také probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu.
Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO® potěší i mlsné jazýčky. Balení v krabici je šetrné k přírodě, díky 100% recyklovatelnému obalu a recyklovatelné odměrce uvnitř balení, která je vyrobena z bioplastu z obnovitelných zdrojů.

BEBA OPTIPRO® pro Vaše děťátko:

• OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin odpovídá potřebám dítěte v daném věku.
• B. LACTIS jsou bakterie podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí.
• Podpora imunity – vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
• Bez palmového oleje.

* Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší.

Mohlo by vás zajímat:

• Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy na světě! Jejímu výzkumu a výrobě se věnuje více než 155 let. Roku 1867 Henri Nestlé představil světu 1. náhradní kojeneckou výživu – Farina Lactée.
• Dlouholetý výzkum mateřského mléka nám umožňuje neustále vylepšovat receptury BEBA, zároveň však klademe velký důraz i na starost o naši planetu. Naše plechovky jsou plně recyklovatelné, víčko a odměrka jsou z bioplastu z obnovitelných zdrojů a mléko odebíráme z farem, které se zavázaly snižovat uhlíkovou stopu. Pečujeme tak o úžasnou budoucnost těch nejmenších.
• Inspiraci jsme našli v přírodě, kojenecká mléka vyrábíme po vzoru mateřského mléka dle moderních vědeckých poznatků a postupů. Díky tomu jsme jako první výrobce do kojenecké výživy dokázali přidat oligosacharidy strukturou podobné těm v mateřském mléku.
• Jsme experti na bílkovinu – máme patentovaný proces OPTIPRO® určený k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku. Množství bílkovin optimalizujeme tak, aby odpovídalo potřebám příslušného věku dítěte. 1 Nadbytek bílkovin může mít totiž pro dítě negativní vliv.

Návod na přípravu:

UPOZORNĚNÍ: Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

• Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.
• Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.
• Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.
• Polovinu převařené vody (viz tabulka) ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.
• Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a vsypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný!
• Důkladně protřepte.
• Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka).
• Ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek úplně rozpustil.
• Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.
• Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Důležité upozornění:

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy.
Ty by měly být podávány na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného odborníka v oblasti dětské výživy.
Nestlé BEBA OPTIPRO® 2 by měla být součástí smíšené stravy a nesmí být používaná jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života.

Složení:

Odtučněné MLÉKO, LAKTÓZA, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), sušená SYROVÁTKA, sušený výrobek MLÉČNÉ SYROVÁTKY, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, sodné soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, draselné soli kyseliny fosforečné, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), RYBÍ olej, regulátor kyselosti (kyselina citronová), L-fenylalanin, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-?-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin), L-leucin, L-isoleucin, L-tryptofan, L-histidin, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 × 108 KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti)

BEBA Optipro 2 pokračovací kojenecké mléko 500g

Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Poslední kusy s expirací 06/2024


Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů